Jak działamy

 

Zamówienia własnym transportem chłodniczym są realizowane wyłącznie na terenie Wrocławia oraz Gmin: Kobierzyce, Żórawina, Kąty Wrocławskie.
Wszyscy zainteresowani naszymi produktami spoza rejonu dostawy mogą złóżyć zamówienie na produkty: Przetwory, Soki, Oleje, Octy, Zioła, Przyprawy, Miody, Kawy, Herbaty oraz wszystkie produkty sypkie, a my je wyślemy kurierem DPD.

Nasze produkty dostarczamy w każdy czwartek w godzinach popołudniowych i wieczornych prosto pod Twoje drzwi.
Informację o dacie najbliższej dostawy znajdziesz na stronie głównej. Zamówienia na nasze produkty należy składać najpóźniej w poniedziałek do godz. 24:00 (nabiał z Wańczykówki do niedzieli do godz. 18:00) - dzięki temu mamy czas by zebrać, wydoić i upiec zawartość Twojej skrzynki.

Zamówienia powyżej 100 złotych dostarczamy bezpłatnie na terenie Wrocławia i Gmin: Kobierzyce, Żórawina, Kąty Wrocławskie. Jeżeli zamówienie nie przekracza 100 złotych, do rachunku doliczymy 9 złotych jako koszt dostawy. Minimalna wartość zamówienia wynosi 40zł. 

Jeżeli zamówiłeś produkty na wagę, w dniu dostawy otrzymasz e-maila z informacją o ostatecznej kwocie do zapłaty. Nadpłata lub niedopłata zostanie rozliczona gotówką razem z dostawą.

Ponieważ nie magazynujemy produktów i są one zamawiane specjalnie dla Was, może się zdarzyć iż zamówiony produkt nie będzie dostępny u producenta. Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczane zamówienia były kompletne, lecz gdy nie będzie to możliwe zostaniesz o tym poinformowany e-mailem. Nadpłata zostanie zwrócona gotówką lub odjęta od rachunku gotówkowego w momencie dostawy. 

Do każdej paczki z zakupami dołączany jest dowód zakupu.